Džūkstes 6-klašu pamatskolas vākums

Fails
1551-Dzukstes-pamatskola-01-0052
AtšifrējaMagdalina
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2024-06-13 11:07:29
Labots2024-06-13 17:30:58
AtšifrējumsKad es biju jans, suns teica: tad man saimnieks tikai notālēm man cūku kura gāja nost no baŗa uz nedabiem es to luliņ attriecu nost. Bet kad palīku un izbira zobi, tad saimnieks mani padzina. Ko lai dara? Labus darbus atmaksa ar ļaunu Un suns vel pieteica pūķiem . Rij vien cilveku nost. Viņi gāja talak pa ceļu. Viniem naca preti zirgs.saimnieks lūga zirgu latas izšķir viņu lietu. Kas par lietu zirgs prasa. Saimnieks izstasta tepat kā sunim, bet zirgs saka pūķim rij vien cilveku nost. Tad cilveks satika lapsu un lūga lai iršķir viņu lietu. Cilveks lapsai izstastija visu.

413

turp.
Un viņa slusu prasija saimniekam "Ko tu man dosi ja es izšķiršu jusu lietu?" Saimieks apsolija lapsai zosi. Lapsa gribeja redzet ka pūķis ir gulejis. Pūķis ari paradija. Saimnieks necela vair koku augša un teica: "Guli nu." Saimnieks gāja ar lapsu uz mājām pēcs zos Saimnieks teica saimniece: "Es apsoliju lapsai zosi par musu lietas izšķiršanu." Saimniece atbildeja: "Ļabak paņēm sauteni un nošau lapsu. Adu pardosi un zose būs dziva." Ta ari saimnieks izdarija
Lapsa mirdama vel speja patekt: Labu darbu viemer atmaksa ar launu.
Atšifrēt tekstu
Atslēgvārdi
AtšifrētIzvēlies cituBiežāk uzdotie jautājumi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs